Zespół

Agnieszka Kołodziejczyk-Królik

Mama dwóch chłopców, żona, pedagożka, twórczyni przestrzeni Zabawa Rozwija, instruktorka Chorągwi Zachodniopomorskiej ZHP w stopniu podharcmistrzyni. Prowadzi Wioskę Rodziców oraz warsztaty rozwojowe przy Fundacji Droga Wolna. Jest trenerką pedagogiki cyrku. W swojej pracy z ludźmi kieruje się empatią i szacunkiem do drugiego człowieka. 

Katarzyna Łowicka

Magister psychologii o specjalizacji psychologia dzieci i młodzieży, oligofrenopedadog. Na co dzień pracuje z dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną intelektualnie. Instruktorka Związku Harcerstwa Polskiego w stopniu podharcmistrzyni, członkini Komendy Hufca Ziemi Koszalińskiej ZHP oraz drużynowa 22. Koszalińskiej Drużyny Harcerskiej “Boruta”.

Sylwia Kujawska

Z wykształcenia pedagog, nauczycielka języka polskiego, terapeutka. Prywatnie mama trzech dziewczynek. Z zamiłowania instruktorka ZHP w stopniu harcmistrzyni. Wolne chwile spędza uprawiając ogródek i grając w gry planszowe. Najlepiej czuje się w górach. 

Edyta Sielicka

Doktor nauk społecznych w dyscyplinie pedagogika, nauczycielka dyplomowana, socjolożka, socjoterapeutka, adiunkt w Katedrze Pedagogiki Społecznej Uniwersytetu Szczecińskiego. Zainteresowania badawcze koncentruje wokół tematyki edukacji tanatologicznej i jej jakości oraz znaczenia dla prawidłowego rozwoju człowieka.

Instruktorka Związku Harcerstwa Polskiego, harcmistrzyni – zastępczyni Komendantki Chorągwi Zachodniopomorskiej ZHP. 

Karolina Radzicka

Ukończyła pedagogikę opiekuńczą z resocjalizacyjną, pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną oraz zarządzanie zasobami ludzkimi. Świetnie jeździ na rowerze i gotuje obiady. Uwielbia zagraniczne podróże.

Joanna Kotkowiak

Mama dwóch Nastolatków. Pedagog rewalidacyjny, pedagog resocjalizacyjny, nauczyciel, terapeuta pedagogiczny, socjoterapeuta, pedagog cyrku. W czasie wolnym ładuje akumulatory w górach, lesie i z mapą lub GPS oraz przy grach planszowych.

Aleksandra Sozzo

Magister pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej, logopeda, terapeutka integracji sensorycznej, hipoterapeutka, właścicielka i dyrektorka Punktu Przedszkolnego Fantazja w Szczecinie, instruktorka Związku Harcerstwa Polskiego w stopniu przewodniczki, drużynowa 65 Drużyny Harcerskiej „Patronusy”.

Joanna Druciarek

Mama dwójki dorosłych dzieci, aktywna instruktorka Hufca Szczecin ZHP od 27 lat. Obecnie pełni funkcję drużynowej 6 Gromady Zuchowej „Zielone Żabki” oraz przewodniczącej Komisji Rewizyjnej Hufca Szczecin ZHP.
Zawodowo – inżynierka budowlana oraz pedagożka.
Uwielbia zuchy, przyrodę, przygodę, podróże w nieznane, muzykę, długie wędrówki i odpoczynek z rodziną w zaciszu domowym.